KONST / Litografier / Färglitografi 7383301
nr 738 3301
Färglitografi
Signerad, 4/50, motivets mått: 67x47
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:21:28
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr